Ahmet Hakan’dan Bol Göndermeli Kılıçdaroğlu Yazısı: “Hiç Gideyim Torun Seveyim Demiyor”

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, CHP’de koltuğunu kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’nun ofis açarak siyaset arenasında kalma çabalarını eleştirdi. Hakan, ‘Hiç gideyim torun seveyim demiyor. Bu ne hırs’ dedi.

Ahmet Hakan, bugünkü yazısında eskiden milletvekili olamayanların yaptığı ilk işin bir yazahane açmak olduğunu, kulislerin hep burdan döndüğünü dile getirdi. Ahmet Hakan ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu’nun ofis açmasının hırsının boyutlarını göstermesi bakımından manidar olduğunu ifade etti.

Ahmet Hakan’ın bugünkü yazısında öne çıkan bölümler şöyle: “Yazıhane açmanın yeni adı ofis açmak oldu. Ama işlev değişmedi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da ofis açması, hırsının boyutlarını göstermesi açısından çok manidar.”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da açtığı ofis ⬆️

“Gideyim torun seveyim” demiyor, “Benden geçti artık” demiyor, “Parti içinde bile yenildim” demiyor. Ne kadar yanlış tanımışız Kemal Bey’i. Bu ne hırsmış böyle vay arkadaş.””

Kaynak…

CHP’de 13 yıl genel başkanlık yapan Kemal Kılıçdaroğlu, 5 Kasım’da yapılan Kurultay’da koltuğunu Özgür Özel’e kaptırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x